polski english

Baza projektów & Exchange Conditions

Exchange Conditions (EC):

http://exchange.ifmsa.org/exchange/score/explore/exchange-conditions

Project List:

http://exchange.ifmsa.org/exchange/score/explore/projects

Koniecznością jest wybór max. 3 NMO (National Member Organisation). O przydzieleniu kraju decyduje polski NORE na podstawie punktacji.

 

Każdy kraj organizujący Wymianę Naukową SCORE określa wymagania wobec studentów przyjeżdżających. Wymagania mogą dotyczyć szczepień, zaświadczeń lekarskich nt. stanu zdrowia, ubezpieczenia, certyfikatu językowego lub zaświadczeń z uczelni, itp. Zadaniem studenta jest PRZED wyborem krajów i złożeniem aplikacji, upewnić się, że spełnia wszystkie Exchange Conditions (EC), czyli warunki wymiany danego kraju.

Uwaga! Kraje/NMO trzeba wpisywać w kolejności preferencji! Upewnijcie się czy odpowiadają Wam warunki wymiany i czy je spełniacie. Należy wymienić tylko te kraje, do których chcecie, a przede wszystkim jesteście w stanie pojechać (biorąc pod uwagę kwestie finansowe, kulturowe itp.) Jeśli interesuje Was tylko jeden konkretny kraj to możecie wpisać tylko to jedno państwo :)

Po ogłoszeniu wyników kwalifikacji student wybiera 3 projekty z kraju, do którego został zakwalifikowany i wpisuje je w kolejności od najbardziej pożądanego. O przydzieleniu projektu decyduje NORE kraju przyjmującego.

Pamiętajcie, aby przy wyborze kraju, zwrócić uwagę, czy w bazie tego kraju są aktualne i dostępne projekty odpowiadające Waszym zainteresowaniom oraz czy spełniacie Exchange Conditions (EC) tego kraju!

Jeśli już zakwalifikujecie się do danego kraju, a okaże się że nie ma w jego bazie projektów, na które chcecie/możecie pojechać jest to równoznaczne z rezygnacją, a więc tracicie punkty bez możliwości wyjazdu do innego kraju zarówno w ramach SCORE jak i SCOPE w roku akademickim, w którym rezygnujecie, a ponadto - zależnie od czasu rezygnacji - możliwe, że nawet i w roku następnym.

NIE WYBIERAJCIE KRAJU TYLKO NA PODSTAWIE NAZWY! TO MUSI BYĆ PRZEMYŚLANA DECYZJA!

Listę dostępnych krajów/NMO wraz z ilością miejsc do danego kraju znajdziecie na liście mailingowej.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl