polski english

Dokumenty do pobrania

Poniżej lista dokumentów do pobrania, niezbędnych w procesie kwalifikacji na wymianę naukową oraz materiały dotyczące SCORE, które pomogą Wam bliżej zapoznać się ze specyfiką tego Programu.

1) Kwestionariusz aplikanta

2) Certyfikat językowy

3) Lista kontraktów SCORE podpisanych na sezon 2017/2018,

4) Regulamin SCORE IFMSA-Poland zmieniony w 2017 roku! - dostępny w zakładce "Regulamin SCORE"

5) Ulotka informacyjna SCORE

6) Lista szczepień obowiązkowych i zalecanych przed wyjazdem do różnych krajów świata

7) Harmonogram SCOPE/SCORE 2017/2018 

8) Regulamin IFMSA- Poland

 

Poprawnie wypełniony kwestionariusz to podstawa kwalifikacji!
 
Zanim oddacie go LORE (Koordynatorowi Lokalnemu ds. Wymiany Naukowej) upewnijcie się czy poprawnie uzupełniliście wszystkie najważniejsze punkty:
  • kolejność podanych krajów/NMO musi być zgodna z Waszymi preferencjami, zaczynając od kraju do którego najbardziej chcecie pojechać
  • średnia ocen z poprzedniego roku potwierdzona przez Dziekanat
  • działalność w kołach naukowych potwierdzona przez opiekunów kół
  • podpisane oświadczenie o zrzeczeniu się roszczeń finansowych w przypadku utraty wyjazdu na wymianę naukową nie z winy IFMSA–Poland. 

Do kwestionariusz załączcie kserokopie prac naukowych wymienionych w kwestionariuszu (ksero abstraktu).

UWAGA! Przy wypisywaniu Waszej aktywności naukowej związanej z udziałem w konferencjach prosimy wpisywać jedynie te konferencje w których braliście CZYNNY udział tzn. wygłaszaliście swoją pracę. Do punktacji nie jest liczona sama obecność na konferencji!

Na podstawie dostarczonych przez Was dokumentów, zaświadczeń, certyfikatów itp. Komisja Kwalifikacyjna Oddziału podlicza zdobyte przez Was punkty. Rzetelne uzupełnienie kwestionariusza, które umożliwi sprawiedliwe podliczenie punktów to WASZE ZADANIE! Aktualny taryfikator punktowy znajduje się w Regulaminie SCORE.

Wpisując nazwę kraju na kwestionariuszu kwalifikacyjnym zawsze należy podać NMO, rodzaj kontraktu (BI czy UNI) oraz w przypadku kontraktu na ściśle określony termin, wybrany miesiąc (dotyczy tylko: Grecji, Hiszpanii - Katalonii, Korei Południowej, USA). Termin wyjazdu do krajów, które nie mają ściśle określonego miesiąca, w którym obowiązuje kontrakt, student wybiera dopiero po zakwalifikowaniu się (na podstawie EC oraz dostępności wybranych przez siebie projektów).

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl