polski english

Galerie

*
*
*
*

W miniony weekend odbyło się europejskie spotkanie społeczności IFMSA - European Regional Meeting 2017, znane też pod nazwą EuRegMe. Mieliśmy niesamowitą okazję wymieniać się doświadczeniami, poznawać studentów medycyny z całej Europy, nawiązywać nowe znajomości, a także dobrze się bawić! Podczas wydarzenia Oddział Łódź IFMSA-Poland reprezentowali Ernest ..

*
*
*
*

W ramach projektu, na znak solidarności z kobietami walczącymi z rakiem szyjki macicy, organizatorzy zachęcają kobiety do pomalowania swoich ust na różowo. Pink Lips Project to nie tylko symbol, ale szacunek i podziw skierowany w stronę kobiet, które podjęły walkę z chorobą nowotworową. To także oznaka ..

*
*
*
*

Dnia 21 i 22 stycznia br. mieliśmy niezwykłą okazję przeprowadzić akcję edukacyjjno - profilaktyczną z okazji Dnia Babci i Dziadka. Seniorzy mogli zmierzyć sobie poziom cukru we krwi, czy ciśnienie tętnicze. Dla najmłodszych przygotowaliśmy Szpital Pluszowego Misia. Edukowaliśmy również kobiety z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy oraz ..

*
*
*
*

Dzisiaj w godzinach popołudniowych odbyło się OFICJALNE PODSUMOWANIE edycji 2015 projektu "Miś pod Szpitalną Choinkę" Emotikon smile Poprzez zaangażowanie Studentów zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Oddział Łódź, przeprowadziliśmy 11 przedświątecznych akcji! Miło jest na poinformować, że dzięki tym staraniom: "Miś pod Szpitalną Choinkę" przekazał 3628,02 zł na ..

*
*
*
*

W ostatni czwartek spotkaliśmy się na uroczym i niezwykle magicznym spotkaniu wigilijnym IFMSA. Był to moment na krótkie podsumowanie, wręczenie nagród w plebiscycie na najaktywniejszych członków Oddziału i idealna okazja, by ze sobą na spokojnie porozmawiać, złożyć przedświąteczne życzenia i wspólnie kolędować :) Dziękujemy SCORPionom za organizację tego ..

*
*
*
*

  W miniony weekend w Łodzi odbył się tzw. PolPET, czyli Ogólnopolskie Warsztaty Peer Education :) A tak w kilku zdaniach o warsztatach mówi jedna z trenerek Ania Rewekant: "Kolejne osoby zasiliły grono dobrze przygotowanych do działania na polu edukacji rówieśniczej w zakresie zdrowia reprodukcyjnego. Pragnę jeszcze raz pogratulować wszystkim ..

*
*
*
*

Zdrowy mŁodziak, czyli projekt poświęcony żywieniu kobiet w ciąży i dzieci do lat 3 pojawił się również na zeszłotygodniowej akcji w CH Tulipan. Rozmawialiśmy na interesujące rodziców i dziadków tematy i odpowiadaliśmy na pytania dzięki wsparciu dietetyk mgr Joanny Braszczyńskiej. Była to duża akcja porfilaktyczna, podczas której ..

*
*
*
*

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją wraz z Fundacja "Poducha" stworzyliśmy stoisko w Kinie Charlie, przy którym wspólnie z zainteresowanymi kinomaniakami rozwiązywaliśmy ankiety dotyczące depresji, rozmawialiśmy, a także… robiliśmy zdjęcia! Każda chętna osoba mogła wybrać spośród przygotowanych przez nas tabliczek te, które przedstawiają jej własne ..

*
*
*
*

11 stycznia w galerii handlowej Manufaktury w godzinach 10:00-20:00 odbyła się akcja profilaktyczna, towarzysząca odbywającej się w tym samym czasie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Akcja zorganizowana wraz z Biurem Promocji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ponad 300 osób w różnym wieku odwiedziło nasze ..

*
*
*
*

Długi i pełen wrażeń dzień już za nami! Urban Christmas Festival dobiegł końca, a wraz z nim skończyła się również nasza loteria mikołajkowa, w ramach której zbieraliśmy pieniądze na rehabilitację Podopiecznych Fundacji Gajusz. Zainteresowanie było ogromne, sprzedaliśmy całe mnóstwo losów, a nasi darczyńcy otrzymali wspaniałe prezenty - dla ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl