polski english
*

Już w ten piątek (27.11) odbędzie się ostatnia akcja w ramach projektu Peer Support - Warsztaty dla starostów. Mamy nadzieję, że pomogą one wszystkim osobom chętnym do zaangażowania się w sprawy organizacyjne naszej uczelni. Szczegółowa tematyka w opisie na stronie wydarzenia. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/470759766450191/ Pierwszeństwo w zapisach mają ..

*

Miło nam ogłosić, że rozpoczynamy współpracę z Młoda Farmacją. Młoda Farmacja jest Zespołem Sekcji Studenckich Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Celem Towarzystwa jest ciągłe podnoszenie naukowego i fachowego poziomu farmaceutów, propagowanie postępów nauki wśród farmaceutów, oraz zachęcanie i wdrażanie farmaceutów do pracy naukowej.   Zapraszamy na stronę internetową Młodej Farmacji Łódź. http://mf.edu.pl/lodz/ ..

*

Już w najbliższą sobotę, 14 listopada Manufaktura odbędzie się największa akcja profilaktyczna tego roku akademickiego - Zdrowie pod Kontrolą IFMSA-Poland. Pomiar ciśnienia tętniczego, stężenia glukozy we krwi czy pomiar zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących to tylko niewielka część tego, co nas czeka! Serdecznie ..

*

W tym roku prócz Zdrowia pod Kontrolą w Manufakturze w ramach Światowego Dnia Walki z Cukrzycą studenci zrzeszeni w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland wspierają również działania UKRR Trzymaj Poziom. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, w najbliższą sobotę, 14 listopada w Klubach Fit Fabric w całym mieście. ..

*

Zeszłoroczna edycja "Misia pod Szpitalną Choinką" zakończyła się pełnym sukcesem. Pora więc ogłosić dobre nowiny! :) Z przyjemnością informujemy, że tym roku siły studentów zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland z Łodzi skupią się na Łódzkim Hospicjum dla Dzieci. Wzorem ubiegłego roku będziemy zbierać pieniądze dla ..

*

ISIC za darmo dla każdego członka IFMSA-Poland, sprawdź na www.ifmsa.isic.pl ;) Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Almatur, dzięki której każdy członek IFMSA-Poland może zupełnie za darmo wyrobić sobie kartę IFMSA-Poland ISIC! Już wkrótce ruszamy z programem zniżek tylko dla naszych członków, tymczasem możecie korzystać ze wszystkich bonusów, ..

*

Miło nam ogłosić, że rozpoczynamy współpracę z Fundacją Dobre Ręce Polskich Położnych, która będzie nas wspierać w organizowanych akcjach i warsztatach! Fundacja "Dobre Ręce Polskich Położnych" zajmuje się edukacją kobiet w każdym wieku. Prowadzi zajęcia edukacyjne na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej kobiet. Fundację tworzą Położne ..

*

W wolnych chwilach śledzisz losy bohaterów 'Grey's Anatomy' czy raczej starasz się rozwikłać medyczne zagadki niczym Dr House? Szczyt Twojego poruszenia można rozpoznać po rozlaniu kawy na spodnie, a ulubionymi "fotografiami" są zdjęcia RTG? Uważasz, że nie ma ludzi zdrowych, a jedynie niezdiagnozowani? Czujesz dreszcz podniecenia na myśl o ..

*

Zapraszamy na kolejne spotkanie spotkanie w ramach projektu Zdrowy mŁodziak! Gdzie? sala 1.17, CKD UM w Łodzi, ul. Pomorska 251 Kiedy? 30 października (piątek) o godz. 16.00 Jesteś studentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i chcesz dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego żywienia kobiet w ciąży i dzieci do lat ..

*
*
*
*

Zdrowy mŁodziak, czyli projekt poświęcony żywieniu kobiet w ciąży i dzieci do lat 3 pojawił się również na zeszłotygodniowej akcji w CH Tulipan. Rozmawialiśmy na interesujące rodziców i dziadków tematy i odpowiadaliśmy na pytania dzięki wsparciu dietetyk mgr Joanny Braszczyńskiej. Była to duża akcja porfilaktyczna, podczas której ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2015 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl