polski english

Kochani! Pod adresem: http://lodz.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ jest już dostępna lista ogólnopolska późna SCOPE. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję! ..

Drodzy Członkowie Oddziału!   Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kwalifikacji wszystkich, którzy nie zakwalifikowali się na listę wczesną lub zaczęli już zajęcia kliniczne a dopiero teraz zdecydowali się na wyjazd. Tutaj możecie zapoznać się z listą kontraktów na kwalifikację późną SCOPE: http://lodz.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Do wzięcia udziału w kwalifikacji późnej potrzebne są ..

*

Miło nam powiadomić, że nasz Oddział nawiązał współpracę z Fundacją Krwinka, która zajmuje się pomocą dzieciom onkologicznie chorym.  "Fundacja „Krwinka” w tym roku (2014) obchodzi osiemnastolecie działalności, a powołana została przede wszystkim po to, by wspierać dzieci z chorobami nowotworowymi i ich rodziny. Od początku działalności „Krwinka” objęła ..

*

11 stycznia w galerii handlowej Manufaktury w godzinach 10:00-20:00 odbyła się akcja profilaktyczna, towarzysząca odbywającej się w tym samym czasie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Akcja zorganizowana wraz z Biurem Promocji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ponad 300 osób w różnym wieku odwiedziło nasze ..

*

Już w najbliższą niedzielę, 11 stycznia w godz. 10:00-20:00 zapraszamy do galerii handlowej Manufaktury na akcję profilaktyczną organizowaną przez Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland! Tym razem nasza akcja towarzyszyć będzie 23. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie się działo! Na miejscu, wszystkim przybyłym klientom galerii będziemy ..

Moi Drodzy! W odpowiednich zakładkach możecie znaleźć wyniki kwalifikacji ogólnopolskiej wczesnej z programów SCOPE oraz SCORE. Wszystkim, którzy dostali się na wymarzony wyjazd serdecznie gratuluję. Pamiętajcie, że przypisanie kontraktu to dopiero początek długiej drogi do przydzielenia do konkretnego projektu naukowego. Zgodnie z zapisami Regulaminu SCOPE i SCORE jedynym ..

*

Moi Kochani, na mocy punktu 20.2.1 Regulaminu IFMSA-Poland jest mi niezmiernie miło ogłosić konkurs na mojego asystenta/asystentką oraz członków marketingowego teamu !!!!   Poszukiwani: 1)      Asystent/asystentka wiceprezydenta ds. Marsketingu (1 stanowisko) 2)      Grafik (1 stanowisko) 3)      Koordynator ds. fundraisingu ( 2 stanowiska) 4)      Koordynator ds. współpracy z mediami ( 1 stanowisko) 5)      Koordynator Lokalny ..

*

Z przyjemnością informujemy, że jeden z prężnie rozwijających się w naszym oddziale projektów - działający w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego projekt „FASon” został objęty patronatem przez Fundację FASTRYGA z siedzibą w Lędzinach. Fundacja FASTRYGA ma duże dokonania w szerzeniu wiedzy Polaków na temat teratogennego działania ..

*

Długi i pełen wrażeń dzień już za nami! Urban Christmas Festival dobiegł końca, a wraz z nim skończyła się również nasza loteria mikołajkowa, w ramach której zbieraliśmy pieniądze na rehabilitację Podopiecznych Fundacji Gajusz. Zainteresowanie było ogromne, sprzedaliśmy całe mnóstwo losów, a nasi darczyńcy otrzymali wspaniałe prezenty - dla ..

*

Grudzień równa się prawdziwie świątecznej atmosferze, a jeśli mowa o wprawianiu w odpowiedni klimat i nastrój - IFMSA-Poland Oddział Łódź jest w tym najlepsze! Najbliższa okazja do świetnej zabawy już w najbliższą sobotę! Mamy przyjemność zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: URBAN CHRISTMAS FESTIVAL, event organizowany ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2015 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl