polski english
*

Z przyjemnością informujemy, że akcja "Oswoić depresję" została objęta patronatem przez inicjatywę Mam Terapeutę! Jest to kolejna wspaniała inicjatywa, która wspólnie z nami oswaja depresję, a także inne zaburzenia psychiczne. Zapraszamy do śledzenia ich strony internetowej i Fanpage'a - można się z nich dowiedzieć wielu przydatnych informacji ..

*

Z przyjemnością i dumą informujemy, że patronat nad akcją "Oswoić depresję" i całym projektem Nasz Piękny Umysł objął... Dr n. med. Dominik Strzelecki, który jest Kierownikiem Kliniki Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych, Kierownikiem Oddziału Zaburzeń Afektywnych i Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie psychiatrii! Dziękujemy, to naprawdę wiele dla nas znaczy! Nasz ..

*

Dziś dobre wiadomości! Z radością informujemy, że IFMSA-Poland Oddział Łódź nawiązało współpracę z Fundacją Prospołeczną "Poducha"​, która objęła patronatem zarówno trwającą akcję "Oswoić depresję" jak i cały projekt "Nasz Piękny Umysł", działający w Programie Stałym ds. Zdrowia Publicznego. Dla Fundacji, podobnie jak dla nas potrzeba rozpowszechniania wiedzy ..

*

Uwaga, uwaga! Rusza "OSWOIĆ DEPRESJĘ" - akcja projektu Nasz Piękny Umysł, działającego w Programie Stałym ds. Zdrowia Publicznego. 23 lutego obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W związku z tym począwszy od dzisiaj przez najbliższe dwa tygodnie na Fanpage'u IFMSA-Poland Oddział Łódź na portalu Facebook studenci ..

Kochani! Pod adresem: http://lodz.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ jest już dostępna lista ogólnopolska późna SCOPE. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję! ..

Drodzy Członkowie Oddziału!   Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kwalifikacji wszystkich, którzy nie zakwalifikowali się na listę wczesną lub zaczęli już zajęcia kliniczne a dopiero teraz zdecydowali się na wyjazd. Tutaj możecie zapoznać się z listą kontraktów na kwalifikację późną SCOPE: http://lodz.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Do wzięcia udziału w kwalifikacji późnej potrzebne są ..

*

Miło nam powiadomić, że nasz Oddział nawiązał współpracę z Fundacją Krwinka, która zajmuje się pomocą dzieciom onkologicznie chorym.  "Fundacja „Krwinka” w tym roku (2014) obchodzi osiemnastolecie działalności, a powołana została przede wszystkim po to, by wspierać dzieci z chorobami nowotworowymi i ich rodziny. Od początku działalności „Krwinka” objęła ..

*

11 stycznia w galerii handlowej Manufaktury w godzinach 10:00-20:00 odbyła się akcja profilaktyczna, towarzysząca odbywającej się w tym samym czasie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Akcja zorganizowana wraz z Biurem Promocji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ponad 300 osób w różnym wieku odwiedziło nasze ..

*

Już w najbliższą niedzielę, 11 stycznia w godz. 10:00-20:00 zapraszamy do galerii handlowej Manufaktury na akcję profilaktyczną organizowaną przez Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland! Tym razem nasza akcja towarzyszyć będzie 23. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie się działo! Na miejscu, wszystkim przybyłym klientom galerii będziemy ..

Moi Drodzy! W odpowiednich zakładkach możecie znaleźć wyniki kwalifikacji ogólnopolskiej wczesnej z programów SCOPE oraz SCORE. Wszystkim, którzy dostali się na wymarzony wyjazd serdecznie gratuluję. Pamiętajcie, że przypisanie kontraktu to dopiero początek długiej drogi do przydzielenia do konkretnego projektu naukowego. Zgodnie z zapisami Regulaminu SCOPE i SCORE jedynym ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2015 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl