polski english
*

W ramach projektu, na znak solidarności z kobietami walczącymi z rakiem szyjki macicy, organizatorzy zachęcają kobiety do pomalowania swoich ust na różowo. Pink Lips Project to nie tylko symbol, ale szacunek i podziw skierowany w stronę kobiet, które podjęły walkę z chorobą nowotworową. To także oznaka ..

*

Dnia 21 i 22 stycznia br. mieliśmy niezwykłą okazję przeprowadzić akcję edukacyjjno - profilaktyczną z okazji Dnia Babci i Dziadka. Seniorzy mogli zmierzyć sobie poziom cukru we krwi, czy ciśnienie tętnicze. Dla najmłodszych przygotowaliśmy Szpital Pluszowego Misia. Edukowaliśmy również kobiety z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy oraz ..

*

Dzisiaj w godzinach popołudniowych odbyło się OFICJALNE PODSUMOWANIE edycji 2015 projektu "Miś pod Szpitalną Choinkę" Emotikon smile Poprzez zaangażowanie Studentów zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Oddział Łódź, przeprowadziliśmy 11 przedświątecznych akcji! Miło jest na poinformować, że dzięki tym staraniom: "Miś pod Szpitalną Choinkę" przekazał 3628,02 zł na ..

*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

Przypominamy o możliwości zamówienia darmowej karty ISIC dla każdego członka IFMSA-Poland. Karta zapewnia zniżki studenckie w ponad 100 krajach. Dodatkowo ci, którzy zrobią to do 5 lutego mają szansę wygrać bluzę, koszulkę lub książkę! Więcej szczegółów i informacje o tym, jak zamówić kartę znajdziecie na naszej stronie ..

*

Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland serdecznie zapraszają wszystkich studentów naszego Uniwersytetu do wzięcia udziału w Konferencji szkoleniowej dla młodych naukowców „I’m gonna be a scientist”.  Celem konferencji jest przedstawienie studentom możliwości rozpoczęcia kariery naukowej i zapewnienie podstawowych ..

*

Już za tydzień, 10 stycznia 2016r., będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie - 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! I nas nie może zabraknąć na tak wielkim wydarzeniu, dlatego już w następną niedzielę pojawimy się w Manufakturze na akcji profilaktycznej. Pomiar ciśnienia tętniczego, stężenia glukozy we krwi ..

*
*
*
*

W ostatni czwartek spotkaliśmy się na uroczym i niezwykle magicznym spotkaniu wigilijnym IFMSA. Był to moment na krótkie podsumowanie, wręczenie nagród w plebiscycie na najaktywniejszych członków Oddziału i idealna okazja, by ze sobą na spokojnie porozmawiać, złożyć przedświąteczne życzenia i wspólnie kolędować :) Dziękujemy SCORPionom za organizację tego ..

*
*
*
*

  W miniony weekend w Łodzi odbył się tzw. PolPET, czyli Ogólnopolskie Warsztaty Peer Education :) A tak w kilku zdaniach o warsztatach mówi jedna z trenerek Ania Rewekant: "Kolejne osoby zasiliły grono dobrze przygotowanych do działania na polu edukacji rówieśniczej w zakresie zdrowia reprodukcyjnego. Pragnę jeszcze raz pogratulować wszystkim ..

*

8 Grudnia (wtorek) o godzinie 18.00 w Klubie 6. Dzielnica ( ul. Piotrkowskiej 102) odbędzie się spotkanie pt.: " Relacja lekarz-pacjent pod lupą: Ubiór i Otoczenie" organizowane w ramach projektu MediCafe. Przyjrzymy się na nim otoczeniu w jakim leczony jest pacjent i zajrzymy lekarzom do szafy ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2016 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl