polski english
*

Czy wiedzieliście, że LISTOPAD jest miesiącem walki z cukrzycą, której symbolem jest NIEBIESKI OKRĄG? Teraz na pewno utkwi Wam to w pamięci na dłużej! Miło nam ogłosić, że akcja "Cyknij fotkę, weź ulotkę!" dobiegła końca. Przez kilka ostatnich dni robiliśmy zdjęcia, rozdawaliśmy ulotki i badaliśmy studentów łódzkich uczelni! ..

*

We wrześniu Polska była organizatorem Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn.  Marrow Hero wraz z Fundacją DKMS również uczestniczyła w tym wydarzeniu rejestrując potencjalnych dawców szpiku. Akcje te były dedykowane Jackowi Kasprzykowi – prężnemu działaczowi PZPS, który obecnie choruje na ostrą białaczkę szpikową. Przypomnijmy, że jedyną szansą ..

*

18 października liczna ekipa z łódzkiego Oddziału IFMSA-Poland zagościła w Galerii Dekada w Sieradzu. Przeprowadziliśmy tam akcję profilaktyczną, która została zorganizowana w ramach większej kampanii "Tropiciele Cząstek Stałych". Na miejscu pojawiło się siedem projektów, należących do Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego SCOPH. Akcja cieszyła się dużym ..

*

Drogie Koleżanki i Koledzy,   Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym PhotoArtMedica 2014, którego partnerem jest IFMSA-Poland. Do wygrania wiele nagród m.in. lustrzanki firmy Fujifilm!   Termin nadsyłania prac został przesunięty do 7 września 2014!   Powodzenia! Maciej Janik ..

W imieniu swoim oraz Zarządu Głównego mamy zaszczyt poinformować o rozpoczęciu kwalifikacji do udziału w X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Projektu Praktyki w Ministerstwie Zdrowia, który odbędzie się w dniach 22-26 września 2014 roku w Warszawie.   Uczestnicy Praktyk będą mieli niepowtarzalną możliwość zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania poszczególnych departamentów resortu zdrowia. ..

*

  Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,       Fotografii nie robisz wyłącznie aparatem fotograficznym. Do dzieła fotografii wnosisz wszystkie obrazy jakie widziałeś, książki jakie przeczytałeś, muzykę, której słuchałeś, ludzi których pokochałeś. W duchu tych pięknych słów wielkiego fotografa Ansela Adamsa zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Salonu Fotografii Artystycznej ..

Do ‘sezonu grypowego’ zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o szczepieniu przeciwko grypie! Kto powinien się zaszczepić? Tak naprawdę rekomendacje dotyczą wszystkich grup wiekowych od 6m.ż. i uwzględniają osoby: - z dużym ryzykiem ciężkiego przebiegu grypy lub jej powikłań oraz - mogące odgrywać istotną rolę w ..

*

Już w piątek 23 maja 2014 r. po raz trzeci po Łodzi jeździć bedzie wyjątkowy TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM zorganizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Łódź przy współpracy z MTV Stayng Alive Foundation oraz Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. Tramwaj kursować będzie w godzinach 19:30 – 23:30 i zatrzymywać się będzie na specjalnie ..

*

26 marca 2014 o godzinie 14.00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Banacha 9 odbyła się, w ramach projektu Peer Education HIV/AIDS, akcja Peer dla Studenta. Tym razem, dzięki w współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Mikrobiologów WBiOŚ UŁ, naszymi słuchaczami byli ..

*

W ramach współpracy z firmą Kamsoft prezentujemy Wam wyjątkowy, całkowicie innowacyjny (zarówno jeśli chodzi o formę, jak i o treść) cykl 5 spotkań, w czasie których będziecie mogli dowiedzieć się o systemach informatycznych wspomagających pracę lekarza. Dowiecie się o możliwościach, jakie przed służbą zdrowia otwierają nowe ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2014 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl