polski english

Do ‘sezonu grypowego’ zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o szczepieniu przeciwko grypie! Kto powinien się zaszczepić? Tak naprawdę rekomendacje dotyczą wszystkich grup wiekowych od 6m.ż. i uwzględniają osoby: - z dużym ryzykiem ciężkiego przebiegu grypy lub jej powikłań oraz - mogące odgrywać istotną rolę w ..

*

Już w piątek 23 maja 2014 r. po raz trzeci po Łodzi jeździć bedzie wyjątkowy TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM zorganizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Łódź przy współpracy z MTV Stayng Alive Foundation oraz Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. Tramwaj kursować będzie w godzinach 19:30 – 23:30 i zatrzymywać się będzie na specjalnie ..

*

26 marca 2014 o godzinie 14.00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Banacha 9 odbyła się, w ramach projektu Peer Education HIV/AIDS, akcja Peer dla Studenta. Tym razem, dzięki w współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Mikrobiologów WBiOŚ UŁ, naszymi słuchaczami byli ..

*

W ramach współpracy z firmą Kamsoft prezentujemy Wam wyjątkowy, całkowicie innowacyjny (zarówno jeśli chodzi o formę, jak i o treść) cykl 5 spotkań, w czasie których będziecie mogli dowiedzieć się o systemach informatycznych wspomagających pracę lekarza. Dowiecie się o możliwościach, jakie przed służbą zdrowia otwierają nowe ..

*

19 marca br. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym odbyły się Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Wydarzenie nie mogło się odbyć bez IFMSA!  Nasze stoisko cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem. W ramach projektu  „Serce masz tylko jedno” można było wykonać pomiaru cukru i ciśnienia, wyliczyć sobie BMI oraz usłyszeć kilka ..

*

Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, trzy projekty – Daphne, Pierwsza Wizyta u Ginekologa i Wyroluj Raka – połączyły siły, aby wspólnie informować o ważnych, kobiecych sprawach. W centrum handlowym Port Łódź rozmawialiśmy z paniami o profilaktyce nowotworów kobiecych, opowiadaliśmy o badaniach cytologicznych i mammograficznych oraz ..

*

Z przyjemnością informuję, że do II etapu V Ogólnopolskiego Konkursu Przypadki Medyczne zakwalifikowało się 16 studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. II etap odbędzie się 19. marca 2014 r. o godz. 18:00 w Centrum Nauczania Języków Obc...ych (pl. Hallera) w sali 318. Zakwalifikowanych proszę o przybycie na miejsce 15 ..

*

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Lekarskiego i Wojskowo–Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi do wzięcia udział  w konferencji pt. „Wyroluj raka”, objętej patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Pawła Górskiego. Wydarzenie  jest organizowane przez projekt Wyroluj Raka, działającego w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia ..

*

Wszystkich zainteresowanych specjalizacją lub podjęciem pracy jako lekarz w Niemczech zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane przez Partnera naszego Stowarzyszenia! Jest to kolejne spotkanie organizowane przez Klinikum Westfalen. Kiedy: wtorek, 18.03.14, od godz. 16:00 do 21:00 Gdzie: Andel's Hotel, ul. Ogrodowa 17, Łódź Spotkanie przewidziane jest przede wszystkim dla studentów ..

  08.03 projekt „Daphne” wspólnie z profesjonalnymi trenerkami firm Moja Firma oraz Provena chcą zaoferować wszystkim zainteresowanym Paniom prezent w postaci indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych oczywiście przez panie. Żeby rozwiać wszystkie możliwe wątpliwości – prezent jest prawdziwym prezentem i nie wymaga poniesienia żadnych kosztów finansowych. To, co trzeba ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2014 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl