polski english
*

Drodzy Członkowie Oddziału! W zakładce Harmonogram i Dokumenty (http://lodz.ifmsa.pl/pl/harmonogram_i_dokumenty/) znajduje się nowy Regulamin SCOPE oraz Harmonogram kwalifikacji na rok akademicji 2014/2015. Zapoznajcie się z tymi dokumentami jeżeli jesteście zainteresowani kwalifikacją na praktyki w tym roku. ..

*

16 listopada IFMSA-Poland Oddział Łódź zorganizowało dużą, trwającą aż dziesięć godzin akcję profilaktyczną w Manufakturze z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Blisko siedemset osób odwiedziło stoiska wystawione w rotundzie galerii handlowej Manufaktury, co świadczy o ogromnym sukcesie, jakim zakończyła się akcja - wolontariuszom udało się dotrzeć pokaźnej grupy ..

*

Projekt „Marrow Hero”, działający w ramach IFMSA-Poland Oddział Łódź serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie! Dnia 20.11 o godzinie 19.00 w łódzkim Klubie Luka odbędzie się pierwszy koncert "MUZYCZNIE NASZPIKOWANI". Wystąpią Magda Czapska i Konrad Gabara oraz Ars Seditio. Wstęp: jedyne 5zł!!! Cała akcja poświęcona jest szerzeniu idei dawstwa szpiku kostnego ..

*

16 listopada zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim jedno z najważniejszych organizowanych corocznie wydarzeń łódzkiego SCOPHu - ZDROWIE POD KONTROLĄ! W tym roku, jesienna edycja zorganizowana zostaje z okazji Światowego Dnia Cukrzycy w Manufakturze i to właśnie tej chorobie poświęcimy największą uwagę! W ramach wydarzenia podjęliśmy ..

*

30 października trzy projekty łódzkiego SCOPHu wzięły udział w wydarzeniu organizowanym w ramach Kina Kobiet w Kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim! W ramach akcji edukowaliśmy kobiety jak prawidłowo badać swoje piersi, uczyliśmy zasad udzielania pierwszej pomocy z uwzględnieniem AED, a także mierzyliśmy ciśnienie tętnicze i poziom glukozy ..

*

Czy wiedzieliście, że LISTOPAD jest miesiącem walki z cukrzycą, której symbolem jest NIEBIESKI OKRĄG? Teraz na pewno utkwi Wam to w pamięci na dłużej! Miło nam ogłosić, że akcja "Cyknij fotkę, weź ulotkę!" dobiegła końca. Przez kilka ostatnich dni robiliśmy zdjęcia, rozdawaliśmy ulotki i badaliśmy studentów łódzkich uczelni! ..

*

We wrześniu Polska była organizatorem Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn.  Marrow Hero wraz z Fundacją DKMS również uczestniczyła w tym wydarzeniu rejestrując potencjalnych dawców szpiku. Akcje te były dedykowane Jackowi Kasprzykowi – prężnemu działaczowi PZPS, który obecnie choruje na ostrą białaczkę szpikową. Przypomnijmy, że jedyną szansą ..

*

18 października liczna ekipa z łódzkiego Oddziału IFMSA-Poland zagościła w Galerii Dekada w Sieradzu. Przeprowadziliśmy tam akcję profilaktyczną, która została zorganizowana w ramach większej kampanii "Tropiciele Cząstek Stałych". Na miejscu pojawiło się siedem projektów, należących do Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego SCOPH. Akcja cieszyła się dużym ..

*

Drogie Koleżanki i Koledzy,   Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym PhotoArtMedica 2014, którego partnerem jest IFMSA-Poland. Do wygrania wiele nagród m.in. lustrzanki firmy Fujifilm!   Termin nadsyłania prac został przesunięty do 7 września 2014!   Powodzenia! Maciej Janik ..

W imieniu swoim oraz Zarządu Głównego mamy zaszczyt poinformować o rozpoczęciu kwalifikacji do udziału w X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Projektu Praktyki w Ministerstwie Zdrowia, który odbędzie się w dniach 22-26 września 2014 roku w Warszawie.   Uczestnicy Praktyk będą mieli niepowtarzalną możliwość zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania poszczególnych departamentów resortu zdrowia. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2014 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl