polski english
*

Z przyjemnością informujemy, że jeden z prężnie rozwijających się w naszym oddziale projektów - działający w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego projekt „FASon” został objęty patronatem przez Fundację FASTRYGA z siedzibą w Lędzinach. Fundacja FASTRYGA ma duże dokonania w szerzeniu wiedzy Polaków na temat teratogennego działania ..

*

Długi i pełen wrażeń dzień już za nami! Urban Christmas Festival dobiegł końca, a wraz z nim skończyła się również nasza loteria mikołajkowa, w ramach której zbieraliśmy pieniądze na rehabilitację Podopiecznych Fundacji Gajusz. Zainteresowanie było ogromne, sprzedaliśmy całe mnóstwo losów, a nasi darczyńcy otrzymali wspaniałe prezenty - dla ..

*

Grudzień równa się prawdziwie świątecznej atmosferze, a jeśli mowa o wprawianiu w odpowiedni klimat i nastrój - IFMSA-Poland Oddział Łódź jest w tym najlepsze! Najbliższa okazja do świetnej zabawy już w najbliższą sobotę! Mamy przyjemność zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: URBAN CHRISTMAS FESTIVAL, event organizowany ..

*

Kochani! Jeżeli wypełniliście już swoje kwestionariusze i macie wszystkie dokumenty niezbędne na wyjazd, zapraszamy Was 2 grudnia (wtorek) w godz. 16:00-17:00 do Siedziby przy ul. Narutowicza 58, pokój 35.  W tym czasie będziecie mogli złożyć dokumenty zarówno na praktyki wakacyjne SCOPE (do LEO), jak i na wymianę naukową SCORE (do LORE). Jeśli jakiś ..

*

Uwaga! Ostatni koncert "Muzycznie Naszpikowani" już jutro! Projekt „Marrow Hero”, działający w ramach IFMSA-Poland Oddział Łódź serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie! Dnia 30.11 o godzinie 19.00 w łódzkim Klubie Luka odbędzie się OSTATNI koncert "MUZYCZNIE NASZPIKOWANI". Wystąpią Below The Life, Futurelight oraz Cute Mess!!! Cała akcja poświęcona jest szerzeniu idei ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału! Wszystkich zainteresowanych podejściem do egzaminu językowego potwierdzającego znajomość wybranego języka obcego do kwalifikacji na praktyki proszę o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się w zakładce Harmonogram i dokumenty SCOPE:  http://lodz.ifmsa.pl/pl/harmonogram_i_dokumenty/egzamin_jezykowy_cnjo/ dla SCORE:  http://lodz.ifmsa.pl/pl/dokumenty_do_pobrania/ Egzamin odbędzie się 11 grudnia o godzinie 17:00.   W razie pytań kontaktujcie się z LEO lub ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału! W zakładce Harmonogram i Dokumenty (http://lodz.ifmsa.pl/pl/harmonogram_i_dokumenty/) znajduje się nowy Regulamin SCOPE oraz Harmonogram kwalifikacji na rok akademicji 2014/2015. Zapoznajcie się z tymi dokumentami jeżeli jesteście zainteresowani kwalifikacją na praktyki w tym roku. ..

*

16 listopada IFMSA-Poland Oddział Łódź zorganizowało dużą, trwającą aż dziesięć godzin akcję profilaktyczną w Manufakturze z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Blisko siedemset osób odwiedziło stoiska wystawione w rotundzie galerii handlowej Manufaktury, co świadczy o ogromnym sukcesie, jakim zakończyła się akcja - wolontariuszom udało się dotrzeć pokaźnej grupy ..

*

Projekt „Marrow Hero”, działający w ramach IFMSA-Poland Oddział Łódź serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie! Dnia 20.11 o godzinie 19.00 w łódzkim Klubie Luka odbędzie się pierwszy koncert "MUZYCZNIE NASZPIKOWANI". Wystąpią Magda Czapska i Konrad Gabara oraz Ars Seditio. Wstęp: jedyne 5zł!!! Cała akcja poświęcona jest szerzeniu idei dawstwa szpiku kostnego ..

*

16 listopada zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim jedno z najważniejszych organizowanych corocznie wydarzeń łódzkiego SCOPHu - ZDROWIE POD KONTROLĄ! W tym roku, jesienna edycja zorganizowana zostaje z okazji Światowego Dnia Cukrzycy w Manufakturze i to właśnie tej chorobie poświęcimy największą uwagę! W ramach wydarzenia podjęliśmy ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2014 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl