polski english

O programie

SCOME jest jednym z 6 programów stałych działających w IFMSA-Poland. Koncentruje się na szeroko pojętej edukacji medycznej. Stanowi forum dyskusji i działania dla studentów medycyny zainteresowanych doskonaleniem kształcenia medycznego tak swojego, jak i innych. Podstawowym celem tego programu jest dążenie do zapewnienia studentom medycyny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dostępu do edukacji medycznej na jak najwyższym poziomie.

Aktywność SCOME w Łodzi jest wielopłaszczyznowa. Najbardziej charakterystycznymi działaniami, które podejmujemy jest organizacja warsztatów i konferencji poruszających rozmaite, jak najbardziej praktyczne tematy związane z medycyną. Swoim doświadczeniem i wiedzą podczas tych wydarzeń służą nam zarówno studenci jak i wykładowcy. Dzięki współpracy nawiązanej z Centrum Edukacji Medycznej w Łodzi udało nam się także pozyskać na potrzeby tych zajęć międzynaorodowe autorytety zajmujące się wyłącznie edukacją medyczną. Jest to bez wątpienia duży sukces w skali kraju. Poza wymienionymi działaniami, SCOME w Łodzi od niedawna angażuje się w badania z dziedziny edukacji medycznej, które realizujemy we współpracy z Międzyuczelnianym Kołem Edukacji Medycznej działającym przy Uniwersytecie Medyczym w Łodzi.

Jeżeli chciałbyś pomóc w realizacji tych projektów lub masz pomysły na nowe, wpisujące się w działalność SCOME - serdecznie zapraszamy!

Kontakt: 

Klaudia Machnicka
Koordynator Lokalny ds. Edukacji Medycznej
E-mail: klaudia.machnicka@stud.umed.lodz.pl| Tel.: + 48 786 228 217

 

Zuzanna Staciwa
Asystent Koordynatora Lokalnego ds. Edukacji Medycznej
E-mail: zuzanna.staciwa@gmail.com

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl