polski english

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS odbywa się 1 grudnia każdego roku. Jest on okazją dla ludzi na całym świecie do zjednoczenia się w walce przeciwo HIV, okazania wsparcia dla ludzi żyjących z HIV oraz wspomnienia osób zmarłych na AIDS.
 
Zgodnie ze strategią Wspólnego Programu Narodów Zjednoczonych Zwalczania HIV i AIDS, której hasło brzmi „Getting to zero”, dążymy do 3 głównych celi:
 
ZERO New HIV Infections. ZERO Discrimination. ZERO AIDS-related deaths.
 
IFMSA-Poland Oddział Łódź również w zeszłym roku przyłączył się do tej akcji, poprzez zorganizowanie pokazu filmowego połączonego ze spotkaniem edukacyjnym na temat HIV i AIDS. W tym roku ponownie będziemy zwracać uwagę na ten problem na stanowiskach zorganizowanym na łódzkich uczelniach, gdzie każdy będzie mógł zadać pytania oraz dowiedzieć się więcej na temat zagrożenia jakim jest HIV, a także otrzymać ulotki i broszury. Zorganizujemy również cykl krótkich wykładów, a cały tydzień związany z obchodami Światowego Dnia AIDS zwieńczy impreza tematyczna.

Pamiętajcie:

"Under 400 people die of swine flu and everybody wants to wear a mask. Over 33 million people live with HIV/AIDS and nobody wants to wear a condom.”

Chcemy, żeby w XXI wieku temat zakażeń HIV nie był obcy nikomu, zwłaszcza młodym ludziom i naszym rówieśnikom! Tylko poprzez uświadamianie i profilaktykę będziemy skutecznie dążyli do ZERA!
 
Kontakt:

Julita Stępniak
Koordynator Lokalny Projektu "Światowy Dzień AIDS"
E-mail: jul.stepniak@gmail.com | Tel.: + 48 600 233 030

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl