polski english

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland zaprasza organizacje rządowe, pozarządowe, instytucje publiczne i prywatne oraz wszystkich chętnych do współpracy. 

Jesteśmy jedną z największych studenckich organizacji na świecie, działającą w 121 krajach świata, w tym w kilkunastu miastach w Polsce, w których znajdują się uczelnie medyczne. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy przy realizacji naszych projektów skierowanych do studentów uczelni medycznych, studentów innych uczelni oraz mieszkańców naszego miasta. Zrzeszamy energicznych, młodych ludzi pełnych pasji, którzy w swoim wolnym czasie postanowili robić "coś więcej". Organizujemy ogromne akcje profilaktyczne, warsztaty dla studentów, konferencje i szkolenia, działamy charytatywnie. Dzięki różnorodoności działań jakich się podejmujemy z pewnością znajdziemy miejsce dla Państwa firmy w naszej codziennej pracy.

Program zniżek, skierowany dla członków IFMSA-Poland, jak i studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi może być ciekawą i skuteczną formą zaprezentownia studentom Państwa firmy.

Kontakt:

Ernest Kowalski
Prezydent Oddziału Łódź
Tel.: + 48 
502 306 207| E-mail: prezydent@lodz.ifmsa.pl

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl