polski english

Zaburzenia Odżywiania

Zaburzenia Odżywiania to projekt IFMSA-Poland Oddział Łódź, realizowany w ramach Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego (SCOPH).

Inicjatywa ta jest odpowiedzią na coraz częściej występujące problemy ze zdrowym odżywianiem dzieci i młodzieży. Statystyki podają, że 10% dziewcząt i kobiet oraz około 6% chłopców i mężczyzn zmaga się z chorobami takimi jak anoreksja czy bulimia. Dlatego też zajmujemy się edukacją dzieci i młodzieży w zakresie problematyki zaburzeń odżywiania. Rozmawiamy na temat tego, jak prawidłowo się odżywiać - co i jak jeść, by być jak najdłużej zachować zdrowie. Mamy nadzieję, że po naszych zajęciach uczestnicy będą w stanie rozpoznać objawy tych chorób u siebie i osób im bliskich, a także będą wiedzieli, gdzie szukać profesjonalnej pomocy.

Prowadzimy zarówno zajęcia dla dzieci i młodzieży w formie edukacji rówieśniczej, jak i uczestniczymy w większych akcjach profilaktycznych podczas różnego rodzaju wydarzeń plenerowych. Pod koniec ubiegłego roku akademickiego projekt wzbogacił się o specjalistyczną wagę, która mierzy procentową zawartość tkanki tłuszczowej, wody i mięśni w organizmie.

Osoby zainteresowane akcjami prosimy o kontakt.

Kontakt:

Katarzyna Święch
Koordynator Lokalny Projektu "Zaburzenia Odżywiania"

E-mail: swiechkk@gmail.com
| Tel.: 725 081 340


*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl