SCOPE

SCOPE – Program Stały ds. Praktyk Klinicznych
 
Program Stały ds. Praktyk Klinicznych to jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów naszego Stowarzyszenia. Naszym celem jest nagradzanie najbardziej aktywnych i zaangażowanych Członków możliwością odbywania 4-tygodniowych praktyk klinicznych w kilkudziesięciu krajach świata. Co roku wysyłamy studentów naszej Uczelni w miejsca takie jak: Niemcy, Hiszpania, Włochy, ale także Tajlandia, Oman, Kanada czy nawet Japonia!

Praktyki SCOPE dostępne są wyłącznie dla studentów kierunku lekarskiego, którzy rozpoczęli już nauczanie kliniczne (są na co najmniej 3. roku studiów), są członkami naszego Stowarzyszenia oraz posiadają odpowiedni certyfikat z języka obcego. Kwalifikacja odbywa się co roku na przełomie listopada i grudnia, a udział w niej może wziąć każdy, niezależnie od liczby punktów.

Program SCOPE zajmuje się jednak nie tylko wysyłaniem naszych studentów na praktyki, ale także opieką nad studentami zagranicznymi, którzy odbywają swoje praktyki w Łodzi. Jest to idealna okazja do szkolenia języków obcych, poznawania ludzi z całego świata oraz świetnej zabawy!
 
Wszystkich zainteresowanych wyjazdem w ramach Programu SCOPE oraz opieką nad studentami przyjeżdżającymi, zapraszamy do kontaktu mailowego, a także do wysyłania wiadomości na Facebooku i WhatsAppie. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym Regulaminem:

https://drive.google.com/open?id=1dL5tVGDpejADo7jcrMXqceyrtJLbdZQX


 
Adrianna Tupaj
Koordynator Lokalny ds. Praktyk Klinicznych | Local Exchange Officer (LEO)
Tel.: (+48) 509 217 195
 
 
 

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.